X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Ücretsiz Hosting

AnasayfaHaberiniz Olsun.Ücretsiz Hosting

 

Ücretsiz Hosting Kampanyası

Değerli Müşterilerimiz,

Siz değerli müşterilerimize daha fazla değer katmak için, domain alımı yapmanız durumunda özel bir fırsat sunuyoruz.

Müşterilerimizin web projelerini hayata geçirmelerine destek olmak ve online varlıklarını güçlendirmek amacıyla, domain alımlarında ücretsiz hosting hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu kampanya ile projelerinizi sorunsuz bir şekilde yayınlamanıza yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Hosting Nasıl Alabilirim?

 1. Web sitemizde istediğiniz domain adını arayın.
 2. Seçtiğiniz domaini almak için yönergeleri takip edin.
 3. Web Hosting seçiminde, ücretsiz hosting seçeneğini belirtin.
 4. Size sağladığımız hosting paneline giriş yapın ve web sitenizi yayınlamaya başlayın.

Bu kampanya ile web projelerinizi uygun maliyetlerle başlatma ve geliştirme imkanı sunuyoruz. Ücretsiz hosting hizmetimizle birlikte, domaininizi aldığınız anda web sitenizi yayına alarak işinizi hızla büyütebilirsiniz. Ayrıca, profesyonel teknik destek ekibimiz her zaman yanınızda olacak ve karşılaştığınız herhangi bir sorunu çözmek için size yardımcı olacaktır.

Kampanya süresi sınırlı olduğundan, bu fırsatı kaçırmamak için hemen web sitemizi ziyaret edin. Domain alımınızı yaparak ücretsiz hosting avantajından yararlanmaya başlayın. Böylece profesyonel bir web sitesine sahip olmanın keyfini çıkarırken, tasarruf edeceğiniz maliyetleri başka alanlarda kullanabilirsiniz.

Sorularınız veya daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Kampanya Şartları

Ücretsiz Hosting ile Domain Alımı Kampanyası Şartları:

 1. Kampanya, belirli bir süre için geçerli olacak ve [04/07/2023] ile [30/09/2023] arasında yapılan domain alımlarını kapsayacaktır.
 2. Kampanya kapsamında ücretsiz hosting hizmeti, sadece domain alımlarıyla birlikte sunulacaktır.
 3. Bu hizmet, domain alımı tamamlandıktan hemen sonra otomatik olarak etkinleşecektir.
 4. Bu hizmet, belirli bir süre için sunulacak ve bu süre, müşterinin seçtiği domainin kayıt süresine bağlı olarak değişebilir.
 5. Bu pakette sunulan özellikler sınırlı olabilir ve standart hosting paketimizde sunulan bazı özellikleri içerebilir. Ayrıca, trafik ve depolama alanı gibi kısıtlamalar da olabilir. Detaylı bilgi için hosting hizmeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 6. Kampanya, diğer indirimler veya promosyonlarla birleştirilemez. Sadece belirli bir süre için geçerli olan bu kampanya ile birlikte başka bir indirim veya teklif sunulmayacaktır.
 7. Şirketimiz, kampanyayı durdurma, değiştirme veya şartlarını herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar.
 8. Kampanya, yalnızca web sitemiz üzerinden yapılan domain alımlarını kapsar. Farklı satış kanallarında veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları aracılığıyla yapılan domain alımları kampanya kapsamında değildir.
 9. Şirketimiz, kampanyanın şartlarını ihlal eden, hile yapan veya kötü niyetli kullanım tespit edilen müşterilerin kampanyadan yararlanma hakkını iptal etme veya kampanyaya katılımını sonlandırma hakkını saklı tutar.

Top